Kotlíkové dotace zdarma

Vyřízení kotlíkové dotace zdarma ke každému zakoupenému tepelnému čerpadlu. Akce končí 29.6.2018 a platí pouze pro Středočeský kraj.

Kotlíkové dotace ve Středočeském kraji


Uvažujete o Kotlíkové dotaci ve Středočeském kraji? Právě jste našli pravou ruku, která vám s vyřízením kotlíkové dotace pomůže.

Cílem programu je snížení znečíštění ovzduší z malých spolovacích zdrojů a dotační program nabízí možnost získat dotace na moderní kotle. Žadatelé mohou získat dotaci ve výši od 75 000 Kč - 127 500 Kč a lhůta pro podání žádosti končí dne 29.6.2018.

Nechte vyřízení kotlíkové dotace na našich specialistech. Kontaktujte nás, rádi vám s vyřízením žádosti pomůžeme. Jak na projekt

Dozvědět se více

Navštivte nás na některém z veletrhů na téma bydlení a vytápění nebo nás jen kontaktujte a rádi za vámi nezávazně kamkoli přijedeme, posoudíme současný stav topné soustavy, spočítáme tepelné ztráty objektu (při uzavření smlouvy zdarma).

 

Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení, které vám bude vyhovovat. Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti a dotace vyřídíme za vás!!!