Blog Energieprolidi vás vítá

O úspoře nákladů díky menší spotřebě energie dnes přemýšlí stále více lidí. Hlavním důvodem jsou finanční úspory, řada z nás se však chce zároveň chovat zodpovědně a co nejvíce ulehčit přírodě. Řešení přináší společnost Energieprolidi, váš partner při realizaci ekologických systémů pro úsporu energií a nákladů v domácnosti.

O úspoře nákladů díky menší spotřebě energie dnes přemýšlí stále více lidí. Hlavním důvodem jsou finanční úspory, řada z nás se však chce zároveň chovat zodpovědně a co nejvíce ulehčit přírodě. Řešení přináší společnost Energieprolidi, váš partner při realizaci ekologických systémů pro úsporu energií a nákladů v domácnosti.

Co se dozvíte v blogu Energieprolidi

V našem blogu vám budeme přinášet řadu užitečných informací o problematice nízkoenergetických provozů. Rádi bychom, aby se stal prvním místem pro seznámení se sortimentem a zároveň rádcem pro každého, kdo chce prohloubit své znalosti o příslušném produktu.

Každý měsíc si můžete přečíst porci užitečných článků, rozdělených do několika kategorií. Základem budou materiály o jednotlivých výrobkových skupinách, trendech a konkrétních způsobech řešení. Aktuality budou informovat o nových výrobcích, akcích, veletrzích a přinesou zprávy z dění ve firmě. Ve slovníčku objasníme neznámé pojmy a v poradně odpovíme vaše dotazy. Nebudou chybět ani zajímavosti ze světa energií.

Čtěte a také nám pište, těšíme se

V blogu Energieprolidi budeme psát články pro lidi. Vždy se budou na problém dívat z pohledu konkrétního uživatele, například rodiny ve středně velkém rodinném domku, seniorů v menší řadovce nebo několika domácností v rozsáhlém vícegeneračním domě.

Nezáleží při tom, které výrobky jsou pro vás primární. Ať už se jedná o tepelná čerpadla, fotovoltaické elektrárny či solární systémy, rozhodující je vždy nakonec správně koncipovaný projekt, připravený pro konkrétní domácnost.

Cíl zůstává zřejmý: co nejvíce vám pomoci při snížení spotřeby energie v domácnosti.

Pevně věříme, že v blogu Energieprolidi najdete hodně poučného čtení a inspirace a že se do něj budete často vracet. A těšíme se na vaše reakce – v případě jakýchkoliv nápadů, dotazů nebo připomínek k jeho obsahu nás neváhejte kontaktovat.

Redakce vašeho blogu Energieprolidi.


Jak na projekt

Dozvědět se více

Navštivte nás na některém z veletrhů na téma bydlení a vytápění nebo nás jen kontaktujte a rádi za vámi nezávazně kamkoli přijedeme, posoudíme současný stav topné soustavy, spočítáme tepelné ztráty objektu (při uzavření smlouvy zdarma).

 

Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení, které vám bude vyhovovat. Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti a dotace vyřídíme za vás!!!