Nabídka - Fotovoltaické elektrárny.

FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY A JEJICH MOŽNÁ ŘEŠENÍ


Fotovoltaická elektrárna FVE připojená k DS

Elektrárna je navržena pro daný objekt, spotřebu elektřiny v objektu a jejím možnostem využití. Elektrárna Vám sniží měsíční náklady na elektřinu po celou dobu její životnosti. Z velké části roku tak uspoříte svoji denní spotřebu elektřiny. Veškerou přebytečně vyrobenou elektřinu dokážeme směrovat například do TUV, akumulačních kamen, podlahového vytápění, přímotopů, klimatizací atd.

  

Hybridní fotovoltaický systém s akumulací elektřiny.

Hybridní systémy, jsou fotovoltaické zdroje elektrické energie, které nejsou přímo připojeny k veřejné elektrické síti. Pokud je výroba větší než spotřeba, ukládá se elektrická energie do akumulátorů. V případech, kdy není dostatek slunečního svitu, jsou spotřebiče napájeny z baterií nebo z veřejné sítě. Nedochází k žádným přetokům do veřejné sítě a neovlivňuje vnější distribuční síť. Odpadá tak administrativa spojená s připojováním elektrárny k distribuční soustavě. Hybridní systém je provozován pouze za účelem úspor nákladů na elektřinu.

 

 
Ostrovní fotovoltaické systémy s akumulací elektřiny.

Ostrovní systémy, jsou fotovoltaické zdroje elektrické energie, které nejsou přímo připojeny k veřejné distribuční síti. Veškerá elektřina je získávána z fotovoltaických panelů. Pokud je výroba větší než spotřeba, ukládá se elektřina do akumulátorů. V případech, kdy není dostatek slunečního svitu, jsou spotřebiče napájeny z baterií. Díky tomuto systému budete mít elektřinu kdekoliv a kdykoliv bez ohledu na přítomnost distribuční sítě. Správně navržený systém je takový, kdy máte elektřinu v případě, když ji potřebujete.

 

Akumulace elektřiny pro stávající fotovoltaické elektrárny.

Záložní systém ukládá Vaši nespotřebovanou elektřinu do trakčních akumulátorů a využívá ji v momentě, kdy není dostatek vlastní vyrobené elektřiny, například v nočních hodinách. V zimním období se akumulátory dobíjí v nízkém tarifu. Vaše FVE bude finančně zajímavější než doposud a stanete se ještě více nezávislými. V případě výpadku napětí ze strany distributora bude záložní systém využívat jako UPS.

Nevíte si rady a potřebujete poradit?Napište nám

Jak na projekt

Dozvědět se více

Navštivte nás na některém z veletrhů na téma bydlení a vytápění nebo nás jen kontaktujte a rádi za vámi nezávazně kamkoli přijedeme, posoudíme současný stav topné soustavy, spočítáme tepelné ztráty objektu (při uzavření smlouvy zdarma).

 

Vyslechneme si vaše přání a navrhneme řešení, které vám bude vyhovovat. Postaráme se o realizaci k vaší plné spokojenosti a dotace vyřídíme za vás!!!